Dziękujemy za rezerwację

Dzień Dobry,

Dziękujemy za dokonanie rezerwacji w Apartamentach Magia Gór i zapłacenie zadatku. Cieszymy się, że wybraliście nasz obiekt na swoje nadchodzące wakacje.

Dla Państwa komfortu i bezpieczeństwa, budynek jest otwierany za pomocą karty. Po przyjeździe, prosimy o skorzystanie z dzwonka lub o telefon na numer +48 518 067 567. Jeśli planujecie przyjazd po godzinie 20.00, prosimy o wcześniejsze poinformowanie nas.

Śniadania serwujemy od 8.00 do 10.00. W przypadku alergii lub specjalnej diety, prosimy o wcześniejszy kontakt, abyśmy mogli dostosować menu. Jeśli planujecie wczesne wyjście, informujcie nas, a my przygotujemy śniadanie wieczorem lub kanapki na drogę.

Zapraszamy do korzystania z naszej strefy miniSpa od 10.00 do 22.00. Aby zapewnić maksymalny komfort, rezerwacje są indywidualne.

Na miejscu dostępna jest również możliwość wynajęcia rowerów elektrycznych za 150zł/dzień.

Chociaż recepcja nie jest czynna 24 godziny na dobę, jesteśmy do Państwa dyspozycji od rana do późnych godzin wieczornych pod numerem telefonu +48 518 067 567.

Przypominamy o godzinach przyjazdu i wyjazdu:

  • Zameldowanie od 16.00
  • Wymeldowanie do 10.30

Oferujemy możliwość późniejszego wymeldowania (late check-out) za dodatkową opłatą.

Przykro nam, ale zwierzęta nie są akceptowane.

Z niecierpliwością czekamy na Państwa przyjazd. Jeśli macie jakiekolwiek pytania lub potrzebujecie dodatkowych informacji, prosimy o kontakt.

Pozdrawiamy serdecznie, Obsługa Apartamentów Magia Gór +48 518067567

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *