O nas

Siedząc we wrześniowy poranek z kawą nad brzegiem Dunajca, zastanawiają się Państwo skąd pochodzą dziwne odgłosy…. Okazuje się, że to po drugiej stronie na stokach Sokolicy odbywa się rykowisko.

 

To tylko jedno z niezliczonych doznań które czekają na Państwa w malowniczych Apartamentach położonych nad zakolem Dunajca na przeciwko Kurnikowej Skały w Pieninach.

Miłośnicy saun pewnie sobie wyobrażają pełne doznań przejście z sauny przez zaśnieżony taras nad brzeg Dunajca i schłodzenie się w prawdziwej górskiej rzece, gdzie temperatura schodzi do 2C.

Ich znajomi, nie przepadający za ekstremalnymi odczuciami, mogą bić brawo z zewnętrznego jacuzzi, z którego można korzystać przez cały rok.

Indywidualna rezerwacja strefy miniSPA, pozwoli w intymnej atmosferze zapomnieć o codzienności i oddać się niczym nie zakłóconemu odpoczynkowi z najbliższą sercu osobom.

Wakacje w górach!

Latem gościmy pary, rodziny oraz większe i mniejsze grupy amatorów turystyki górskiej. Wszyscy są zachwyceni i pozytywnie zmęczeni, a dzieci wręcz nie chcą wyjeżdżać!

Czy może być coś piękniejszego niż wakacje u podnóża gór, przy malowniczej rzece? Tak, bo u nas do tego dochodzi jeszcze sauna i jacuzzi!

Dzień dobry zaczyna się od śniadania!

By czas spędzony w górach był pełen wrażeń, żołądek nie może być pusty. Dlatego codziennie serwujemy górskie śniadania, które przygotowujemy ze świeżych lokalnych składników.

 

Pamiętaj, najlepsze trasy w okolicy zaczynają się przy naszym porannym bufecie.

Kolejny dzień rozpoczniesz od pożywnego śniadania,

a potem ponownie ruszysz w góry lub… wrócisz do jacuzzi.

Bo przecież każdy zasługuje na luksus wypoczynku zgodnego z potrzebami i życzeniami. Postaramy się je spełnić. Bezpłatnie użyczymy łóżeczko dla dziecka, żelazko, suszarkę na ubrania oraz deskę do prasowania. Jeśli przyjedziesz do nas ze współpracownikami, udostępnimy Wam salę z projektorem i zapewnimy komfortowe warunki do prezentacji i integracji.

A do każdego pobytu dołączymy potężną dawkę ❤ miłości do gór!