O nas

Apartamenty Magia Gór to miejsce stworzone dla miłośników przyrody i górskich wędrówek.

Znajduje się tuż przy brzegu Dunajca, nieopodal Pienińskiego Parku Narodowego, którego panoramę można podziwiać z niektórych balkonów i tarasów. Istniejemy od 2019 roku, rozwijamy się i planujemy ciągle iść do góry, bo bez chodzenia w góry nie potrafimy funkcjonować.

U nas naprawdę odetchniesz. Po całodziennej eksploracji malowniczej okolicy, naładujesz baterie w jednym z przytulnych pokojów z aneksem kuchennym i łazienką. Wszystkie są wyposażone w bardzo wygodne łóżka z materacami kieszeniowymi, więc nie będzie o to trudno. A jeśli wciąż będziesz czuć potrzebę relaksu, skorzystasz z sauny lub jacuzzi.

WYBIERZ SWÓJ APARTAMENT

- SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ -

Wakacje w górach!

Latem gościmy pary, rodziny oraz większe i mniejsze grupy amatorów turystyki górskiej. Wszyscy są zachwyceni i pozytywnie zmęczeni, a dzieci wręcz nie chcą wyjeżdżać!

Czy może być coś piękniejszego niż wakacje u podnóża gór, przy malowniczej rzece? Tak, bo u nas do tego dochodzi jeszcze sauna i jacuzzi!

Dzień dobry zaczyna się od śniadania!

By czas spędzony w górach był pełen wrażeń, żołądek nie może być pusty. Dlatego codziennie serwujemy górskie śniadania, które przygotowujemy ze świeżych lokalnych składników.

 

Pamiętaj, najlepsze trasy w okolicy zaczynają się przy naszym porannym bufecie.

Kolejny dzień rozpoczniesz od pożywnego śniadania,

a potem ponownie ruszysz w góry lub… wrócisz do jacuzzi.

Bo przecież każdy zasługuje na luksus wypoczynku zgodnego z potrzebami i życzeniami. Postaramy się je spełnić. Bezpłatnie użyczymy łóżeczko dla dziecka, żelazko, suszarkę na ubrania oraz deskę do prasowania. Jeśli przyjedziesz do nas ze współpracownikami, udostępnimy Wam salę z projektorem i zapewnimy komfortowe warunki do prezentacji i integracji.

A do każdego pobytu dołączymy potężną dawkę ❤ miłości do gór!