Apartamenty Magia Gór

Zapraszamy Państwa nad brzeg Dunajca aby odpocząć od codzienności i spędzić niezapomniane chwile w Pieninach. Oferujemy przytulne pokoje z aneksami kuchennymi i łazienkami. Tuż przy obiekcie znajduje się ścieżka pieszo rowerowa Krościenko – Szczawnica którą można w ciągu 5 min dojść do promenady lub Drogi Pienińskiej. Po dniu pełnym wrażeń zapraszamy do relaksu w Saunie i Jacuzzi.

Wszystkie studia wyposażone są w aneks kuchenny z kuchenką mikrofalową i lodówką, kuchenką indukcyjną wraz z wyposażeniem. Aneksy nie są przystosowane do gotowania pełnych obiadów.

W ramach pobytu zapraszamy do miniSPA (sauna i jacuzzi). W określonych godzinach dostępne jest dla wszystkich naszych gości. Poza wyznaczonymi godzinami istnieje możliwość rezerwacji indywidualnych.

Polecamy zacząć dzień od śniadania, na miejscu przygotowujemy je ze świeżych i urozmaiconych produktów.

Bezpłatnie użyczamy w miarę dostępności: łóżeczko dla dziecka, żelazko, suszarkę na ubrania, deskę do prasowania.

Apartamenty Magia Gór jest to nowy obiekt powstały w 2019 r. Wszystkie pokoje są wyposażone w aneksy kuchenne i łazienki. Część z nich posiada balkony lub tarasy, z których w odległości 50 metrów widać rzekę Dunajec, a za nią Pieniński Park Narodowy. 
Dla Państwa wygody pokoje zostały wyposażone w bardzo wygodne łoża z materacami kieszeniowymi i pianką HR. W większości apartamentów łóżka mają szerokość 180 cm ( istnieje możliwość zmiany na 2 x 90 cm ). W obiekcie znajduje się mini SPA a w nim Sauna Fińska i Jacuzzi. 
Codziennie rano oferujemy pyszne śniadania w formie bufetu. Dla firm oraz organizacji planujących szkolenia mamy salę audiowizualną z projektorem. Dla firm oraz organizacji planujących szkolenia mamy salę audiowizualną z projektorem.

Życzę Państwu wspaniałych wrażeń z pobytu w Pieninach.